Шрифт:
А A A
|
Колір:
K K K K K
|
Звичайна версія

Рідкодубська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Дворічанської районної ради Харківської області

Директор

Тягілєв Юрій Михайлович

Пошук
Новини
"Хто зверху?"
"Хто зверху?"
З нагоди Дня Святого Валентина в школі було організовано і проведено інтелектуально-розважальну гру "Хто зверху?", де команда хлопців та команда дівчат старшої школи змагались в кмітливості та винахідливості. На шляху до перемоги у команд було сім конкурсів, бонусні завдання та завдання для вболівальників. Представники команд грали в дивоглядки, були уявним персонажем з малюнку і намагались відгатати хто цей персонаж, відповідали на запитання в конкурсі "Чоловік та жінка". Захід був спрямований на розвиваток уяви та мовлення учнів, формування дружніх стосунків в колективі, ціннісного ставлення до себе та до інших людей і пройшов як цікавий двобій логіки, ерудованості та інтелекту. Відповідальна за проведення розважального вечору-Мішньова І.В, класний керівник 6 класу.
21:15 16.02.2019 +фото 45
Докладніше

"Ти - вічний біль, Афганістан"
"Ти - вічний біль, Афганістан"
15 лютого в Рідкодубській ЗОШ І-ІІ ступенів проведена лінійка, яка мала на меті ознайомити дітей з однією із трагічних сторінок історії , через поезію, пісні, спогади учасників тих подій, донести до юних сердець, що будь-яка війна – це безумство, катастрофа для людства; виховувати у дітей почуття патріотизму, поваги та шани до тих, хто став свідком і учасником військових подій в Афганістані. Відповідальна за проведення лінійки - Строєва О.В, класний керівник 3 класу
15:10 15.02.2019 +фото 6
Докладніше

День Святого Валентина в початковій школі
День Святого Валентина в початковій школі
14 лютого – День Святого Валентина або День закоханих. В Рідкодубській школі пройшли ряд заходів до цього молодіжного свята.Цього дня було проведено святковий захід для молодших класів, на якому ведучі розповіли присутнім про історію виникнення свята.Після цього пройшли конкурси – змагання між командами хлопців та дівчат, в яких команди показували свої інтелектуальні знання та певні вміння. Всім було цікаво та весело.Відповідальна за проведення розваг -Мішньова І.В. , класний керівник 6 класу
15:02 15.02.2019 +фото 8
Докладніше

День пам'яті героїв Крут
День пам'яті героїв Крут
29 січня 2019 року в Рідкодубській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулася лінійка,присвячена пам'яті героїв Крут. 29 січня- день пам'яті героїв, які полягли під Крутами. Саме там, у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність. Відповідальна за проведення лінійки - класний керівник 6 класу Мішньова Ірина Вікторівна.
16:09 29.01.2019 +фото 21
Докладніше

День Соборності України
День Соборності України
День 22-го січня 1919 року увійшов до національного календаря, як велике державне свято - День Соборності України, саме сьогодні, вся Україна святкує 100 – річчя з дня проголошення Акту злуки українських земель.В школі проведено урочисту лінійку яку підготувала і провела вчитель 1 класу Ковальова О.О.
16:34 25.01.2019 16
Докладніше

«ПАВЛО ЧУБИНСЬКИЙ – ТВОРЕЦЬ ДЕРЖАВНОГО ГІМНУ»
«ПАВЛО ЧУБИНСЬКИЙ – ТВОРЕЦЬ ДЕРЖАВНОГО ГІМНУ»
15:52 25.01.2019 +фото 2
Докладніше

Учні 1 класу сіли за нові парти відповідно до програми нової української школи.
Учні 1 класу сіли за нові парти відповідно до програми нової української школи.
16:50 23.01.2019 +фото 31
Докладніше

Новорічне свято у школі
Новорічне свято у школі
З метою організації цікавого та змістового дозвілля дітей у новорічні дні, виховання молодого покоління в дусі поваги до народних традицій в Рідкодубській школі 28 грудня відбувся Новорічний ранок для учнів 1 – 9 класів. Учні школи активно приймали участь у підготовці та проведенні Новорічних свят. Діти довго чекали цієї події - вивчили віршики та пісні, прийшли в найкращих святкових нарядах. На свято завітали казкові герої: Баба Яга, Маша і Медвідь, Алладін, Тік і Так, Снігова королева і,звичайно, Дід Мороз із Снігуронькою. Свято запам’яталося пригодами, цікавими розважальними номерами художньої самодіяльності та новорічною дискотекою. Всі активні учасники та інші діти отримали солодкі подарунки від депутатського корпусу сільської ради, землекористувача Мосєєвої К. П. та депутата Дворічанської районної ради Скрипнікова С.В. Із великим задоволенням все це дійство спостерігали батьки учнів, бабусі й дідусі, учні школи, вчителі. Відповідальна за проведення свята - класний керівник 7 класу Кисіль Юлія Михайлівна. Учнівський та учительський колектив Рідкодубської школи вітають всіх із Новим роком. Хай здійсняться мрії, в вашому домі хай зникне сум, царить тепло, достаток і затишок, хай весь наш світ наповниться добром, вдача ступить на поріг, а з нею – успіх. Щастя, радості, гармонії всім! З Новим Роком!
13:08 31.12.2018 +фото 46
Докладніше

День Святого Миколая
День Святого Миколая
19 грудня в школі було проведено урочистий захід.
21:40 26.12.2018 +фото 45
Докладніше

10 грудня – Міжнародний день прав людини
10 грудня – Міжнародний день прав людини
Виховна година " Права дитини" 7 клас
19:15 07.12.2018 +фото 46
Докладніше

Ще новини