Шрифт:
А A A
|
Колір:
K K K K K
|
Звичайна версія

Рідкодубська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Дворічанської районної ради Харківської області

Директор

Тягілєв Юрій Михайлович

Пошук
Новини
День Пам’яті  і Примирення
День Пам’яті і Примирення
Чимало свят дарує нам весна, Як в рідний дім повернення з дороги. Та є найбільш хвилюючим для нас Величне свято Перемоги. Це свято не затьмариться в віках. В цей день нестимуть люди завжди квіти, Не обміліє пам’яті ріка – В серцях нащадків буде вічно жити… В день 8 травня - День пам’яті та примирення, яке відзначає вся Україна разом із багатьма країнами Європи, ми зібралися тут, біля обеліска, щоб вшанувати пам’ять про тих, хто пройшов горнило Другої світової, про тих, хто не вижив, і про тих, хто дожив до Перемоги. Якою дорогою ціною далася ця перемога! Скільки життів забрала та страшна війна! Скільки доль зруйнувала вона! Нема жодної сім’ї в Україні, якої не торкалась війна своїм чорним крилом. Нелегке наше сьогодення не може заступити радості приходу весни, а разом з нею і Дня Перемоги. Цей день залишиться для нас завжди затьмареним гіркотою втрат і осяяний сонцем Перемоги. Його наближували, як могли, люди, котрим було дуже нелегко в ті воєнні літа і яким найважче сьогодні. У довічному боргу наше покоління і перед тими, кому пощастило пройти через горнило битв і дожити до цього світлого дня. Все менше їх залишається в життєвому строю. Даються взнаки і опалена війною молодість, сирі окопи і бліндажі, голод і холод, хвороби і рани. Їхні груди вкриті медалями, на скронях - сивина. Але вони пам’ятають ті страшні часи, хоч часто їм і не хочеться про них згадувати. Неможливо позбутися нав’язливої жахливої думки: а прийде ж день, коли піде з життя останній з цих літніх людей з орденами. Піде у вічність, понесе з собою живі спогади. Що ж залишиться після них? А залишиться Пам’ять, світла пам’ять, про незабутніх героїв. Лінійку присвячену Дню Пам’яті і Примирення в Рідкодубській школі підготувала і провела - класний керівник 4 класу Захарчук К.А
17:39 08.05.2019 +фото 67
Докладніше

День Чорнобильської трагедії
День Чорнобильської трагедії
26 квiтня в школi було проведено лiнiйку пам'ятi до дня Чорнобильської трагедiї.Учні переглянули інформаційний фільм про трагедію, вшанували пам'ять про загиблих хвилиною мовчання.Відповідальна за проведення -Мішньова І.В.,-класний керівник 6 класу.
17:47 27.04.2019 +фото 49
Докладніше

Шевченківські дні
Шевченківські дні
Щовесни , коли тануть сніги І на рясті просяє веселка, Повні сил і живої снаги Ми вшановуєм пам´ять Шевченка. Цими рядками почали лінійку ведучі на святі, присвяченому 205 – ій річниці з дня народження Великого Кобзаря. Вся Рідкодубська школа відзначила Шевченківські дні. Діти читали напам’ять твори Тараса Шевченка та інших поетів про Великого Кобзаря, грали сценки про дитинство поета, слухали пісні на вірші Тараса Григоровича. Ведучі нагадали всім присутнім віхи життєвого та творчого шляху генія українського народу. І сьогодні, у незалежній і вільній Україні, ми можемо припадати до Шевченкових цілющих джерел, до його вічного живого слова. Уже достигли полуниці Росу вечірню трави п’ють, І в ароматі медуниці Хрущі шевченківські гудуть. Нема співця, о ні, він з нами, Його пісні, його любов, Його це місяць над садами У сяйві тихому зійшов. І все здається, я клянуся, Крізь сяйво місячне бліде До мене рідний добровусий Тарас Григорович іде… Відповідальна за проведення заходу -Кривуля О.І, учитель української мови та літератури.
21:04 12.03.2019 +фото 73
Докладніше

"Я просто жінка. Просто жінка я.
П’ять букв у слові – ну куди простіше?
Я люба, я кохана, я твоя,
я та, яка на світі найрідніша"
"Я просто жінка. Просто жінка я. П’ять букв у слові – ну куди простіше? Я люба, я кохана, я твоя, я та, яка на світі найрідніша"
Такими словами розпочалося святкування 8 березня у Рідкодубській загальноосвітній школі. Свято було розділено на три частини. Перша частина – «Жінка-мати». Де номери художної самодіяльності були присвячені мамі. Учні початкової школи розказували вірші про маму, висловлювали побажання, співали пісні. Гурт «Діаманти» виконав пісню «Мама». Дівчатка 3-4 класів виконали танок із повітряними кульками «Мама мне на тебя не наглядеться», а учні 1 - танок з трояндами. Друга частина – «Жінка-бабуся». Учні середної школи висловили побажання своїм бабусям. Анжеліка Федяй виконала пісню «Бабушка моя». Хлопці початкової школи затанцювали танок «Прання». Третя частина «Жінка-вчитель». Тут завітала до нас Вірка Сердючка, яка розповіла як була створена жінка. Ковальов Владислав розвеселив гуморескою. Дівчатка середньої школи виконали танок на пісню гурту «Казка». Учні початкової школи розіграли сценку. Отже, жінка – це восьме диво світу, муза, яка протягом віків надихає чоловіків на звитяжні вчинки. Бажаємо Вам завжди бути музами для своїх чоловіків, найкращими мамами для своїх дітей і просто коханими і щасливими. Нехай кожну із вас вважають найвеличнішою таємницею Всесвіту, яку не може розкрити жоден чоловік, який живе на планеті Земля. Підготувала захід - класний керівник 4 класу Захарчук К.А.
21:22 06.03.2019 +фото 112
Докладніше

Профорієнтаційна робота у школі
Профорієнтаційна робота у школі
З метою проведення профорієнтаційної роботи 5 березня 2019 року спеціалісти Державного навчального закладу "Куп'янський регіональний центр професійної освіти" (головний корпус ВПУ-27) відвідали Рідкодубську ЗОШ І-ІІ ступенів.Проведено бесіди з учнями 8-9 класів.
21:48 05.03.2019 +фото 59
Докладніше

Тиждень біології та хімії
Тиждень біології та хімії
З 25 лютого по 1 березня в школі було проведено тиждень біології та хімії
20:16 01.03.2019 +фото 132
Докладніше

День рідної мови
День рідної мови
З нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови в школі організувано написання диктанту "Україна в нас одна" серед учнів старшої школи.
21:38 21.02.2019 +фото 113
Докладніше

Лінійка пам’яті Героїв Небесної Сотні
Лінійка пам’яті Героїв Небесної Сотні
20 лютого у Рідкодубській ЗОШ І-ІІ ступенів було проведено лінійку пам’яті Героїв Небесної Сотні. Учні з цікавістю та повагою слухали про Героїв, які піднялись на боротьбу, а також тих, хто продовжує захищати Україну-неньку сьогодні на Сході України. Хвилиною мовчання учні вшанували тих, хто першими полягли за свою землю.Відповідальна за проведення лінійки-Медяник О.М.,класний керівник 9 класу.
19:55 20.02.2019 +фото 100
Докладніше

Бібліотечний урок: «Знайомство з бібліотекою»
Бібліотечний урок: «Знайомство з бібліотекою»
20 лютого 2019 року, для учнів першого класу Рідкодубської ЗОШ І-ІІ ступенів виявився повчальним бібліотечний урок «Знайомство з бібліотекою», який пояснював наскільки важливо у дитинстві читати. Завідуюча бібліотеки-філії Борисенко Н.В. провела захоплюючу екскурсію приміщеннями бібліотеки, розповіла про книжковий фонд, про правила користування бібліотеки. Першокласники побачили, що бібліотека - це справжнє книжкове місто, де є свої вулиці й площі, палаци й будинки, є й свої мешканці - книги. У кожної книжки є свій дім, а в домі адреса, яка написана на поличковому роздільнику. Після екскурсії , діти вибрали собі книжечки та пішли додому з книгами в руках і усмішкою на обличчі. Супроводжувала першокласників -класний керівник, вчитель початкових класів Ковальова О.О
19:49 20.02.2019 +фото 91
Докладніше

"Хто зверху?"
"Хто зверху?"
З нагоди Дня Святого Валентина в школі було організовано і проведено інтелектуально-розважальну гру "Хто зверху?", де команда хлопців та команда дівчат старшої школи змагались в кмітливості та винахідливості. На шляху до перемоги у команд було сім конкурсів, бонусні завдання та завдання для вболівальників. Представники команд грали в дивоглядки, були уявним персонажем з малюнку і намагались відгатати хто цей персонаж, відповідали на запитання в конкурсі "Чоловік та жінка". Захід був спрямований на розвиваток уяви та мовлення учнів, формування дружніх стосунків в колективі, ціннісного ставлення до себе та до інших людей і пройшов як цікавий двобій логіки, ерудованості та інтелекту. Відповідальна за проведення розважального вечору-Мішньова І.В, класний керівник 6 класу.
21:15 16.02.2019 +фото 140
Докладніше

Ще новини