Шрифт:
А A A
|
Колір:
K K K K K
|
Звичайна версія

Рідкодубська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Дворічанської районної ради Харківської області

Директор

Тягілєв Юрій Михайлович

Пошук
Новини
День Соборності України
День Соборності України
День Соборності України - свято, що відзначається щороку в день проголошення возз'єднання Української Народної Республіки й Західно-Української Народної Республіки, що відбулося в1919 році. 22 січня 1918 року у приміщенні Київського Будинку вчителя було підписано Четвертий універсал , яким Українську Народну Республіку проголошено суверенною і незалежною державою. А 1919 року в цей самий день на Софіївській Площі в Києві було проголошено Акт Соборності українських земель. Офіційно в Україні День Соборності відзначається з 1999 року. В нашій школі це свято відзначається щорічно, але особливо урочисто воно пройшло сьогодні, бо саме в такі непрості часи єднання і любов до неньки-України особливо потрібні. Всі вчителі та працівники школи зранку прикрасили себе жовто-блакитними стрічками. На перерві пройшла святкова лінійка, під час якої учні почули історію свята, переглянули короткий фільм, всі разом заспівали Гімн України. Як символ єднання всієї України, всі учні і працівники школи вишикувались разом і взялися за руки, утворивши «живий ланцюг». У цей день, молодь, яка утворює «живі ланцюги» по всій країні, доводить, що ми – єдиний народ та справді соборна держава. Це єдність, про яку споконвічно мріяли наші пращури, Шевченком омріяна єдність, що має стати запорукою існування єдиної, соборної демократичної України. Бо тільки єдність людей і спільність їхньої мети відкриває шляхи до перемоги, до світлого майбутнього нашої держави. Відповідальна за проведення Кисіль Ю.М.-класний керівник 8 класу.
21:31 22.01.2020 +фото +відео 30
Докладніше

Новорічне свято "У гості завітала казка"
Новорічне свято "У гості завітала казка"
Новорічні свята – чарівні. Напередодні Нового року, 27 грудня 2019 року, для учнів 1-9 класів в Рідкодубській школі було проведено Новорічне свято. Саме з цього часу ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання. А щоб ці бажання справдилися, учням нашої школи потрібно було підготувати казкову атмосферу – прикрасити новорічну ялинку сніжинками, гірляндами та іграшками. Саме новорічна ялинка – найголовніший атрибут Нового року. В цей день у всіх учнів, вчителів та батьків був передсвятковий настрій, відчуття казки та чогось чарівного – новорічного. Святкування Нового року у стінах школи проходило для учнів 1 – 9 класів разом. Учні підготували святкову феєричну програму з новорічними сюжетами, піснями, хороводами, новорічні виступи: пісні, танці, інсценізації. По закінченню свята Дід Мороз та Снігуронька подарували солодкі подарунки. Була організована Новорічна дискотека. Відповідальна за проведення -Мішньова І.В,класний керівник 7 класу.
18:01 27.12.2019 +фото 59
Докладніше

       Закон та право для всіх єдині
Закон та право для всіх єдині
Як відомо, права́ людини — це природні можливості громадянина, що забезпечують його життя, людську гідність і свободу діяльності у всіх сферах суспільного життя. В рамках Всеукраїнського Тижня права, який проводиться щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини, Рідкодубівська філія бібліотеки,а саме завідуюча Борисенко Н.В., провела цикл заходів . Для учні початкових класів Рідкодубської ЗОШ була проведена бесіда «Обов'язки та права-усьому голова». В ході заходу школярі опанували зміст поняття «право», переглянули відеоролик « Абетка прав дитини», що закладені в таких документах, як «Декларація з прав людини», «Конвенція ООН про права дитини» та «Конституція України». Протягом бесіди діти вчилися аналізувати правові ситуації, на прикладі героїв відомих казок роз’яснили і закріпили статті Конвенції про права дитини. Учні 9-8 класів прийняли активну участь у грі – подорожі «Громадянин. Держава. Право». Кожна команда розв’язувала юридичні задачі, шаради, кросворди, відповідала на запитання Феміди. Гра пройшла жваво, активно, а головне – результативно. У ході зустрічі молодь показала свою ерудованість, компетентність у питаннях законодавства і права. Протягом тижня в бібліотеці діяв тематичний перегляд літератури «Закон та право для всіх єдині», на якому були представлені закони України, статті та книги відповідної тематики.
12:36 10.12.2019 +фото 40
Докладніше

"Знати сьогодні,щоб жити завтра"
"Знати сьогодні,щоб жити завтра"
29 листопада 2019 року у школі були проведені заходи з нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом та толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних людей. Напередодні цієї дати,у школі було проведено виховний захід «Історія виникнення ВІЛ/СНІДу, шляхи поширення хвороби та способи її попередження», переглянули мультфільми та короткометражні соціальні ролики на дану тематику. Відповідальна за проведення кл.керівник 5 класу Медяник О.М.
19:04 30.11.2019 +фото 94
Докладніше

Голодомор 1932-1933 р.
Голодомор 1932-1933 р.
Сьогодні,22 листопада,учні Рідкодубської ЗОШ І-ІІ ст., провели скорботну лінійку до дня вшанування жертв Голодомору 1932-1933 років .23 листопада о 16 годині ми засвітимо свічки і поставимо на підвіконня так,щоб їх було видно знадвору.Ці вогники символізують нашу скорботу і память про мільйони загублених життів.Відповідальна за проведення класний керівник 2 класу Ковальова О.О
12:41 22.11.2019 +фото 101
Докладніше

Ми творимо театр!!!!!
Ми творимо театр!!!!!
1 клас НУШ
11:23 21.11.2019 87
Докладніше

День Гідності і Свободи
День Гідності і Свободи
21 листопада в нашій школі було проведено інформаційну лінійку, приурочену святкуванню Дня Гідності та Свободи. В ході проведення лінійки, учні школи були ознайомлені з пізнавальною інформацією , що висвітлювали доленосні революційні події в Україні, протягом 2004-2014 років. Світла пам’ять про героїв України, котрі своєю мужністю та боротьбою, змінили хід історії нашої держав, назавжди в наших серцях! Відповідальна за проведення кл.керівник 5 класу Медяник О.М.
10:54 21.11.2019 +фото 89
Докладніше

Відритий урок учнів 4 класу
Відритий урок учнів 4 класу
Атестація
13:14 20.11.2019 +фото 95
Докладніше

Творчі і веселі шкільні будні учнів 1 класу
Творчі і веселі шкільні будні учнів 1 класу
НУШ
11:21 20.11.2019 +фото 84
Докладніше

Кругообіг води в природі
Кругообіг води в природі
2 клас НУШ
11:13 19.11.2019 +фото 80
Докладніше

Ще новини