Шрифт:
А A A
|
Колір:
K K K K K
|
Звичайна версія

Рідкодубська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Дворічанської районної ради Харківської області

Директор

Тягілєв Юрій Михайлович

Пошук
Новини
Рідкодубська ЗОШ І-ІІ ступенів  переходить на е-платформу Google Classroom, за допомогою якої діти зможуть дистанційно навчатися в умовах карантину.
Рідкодубська ЗОШ І-ІІ ступенів переходить на е-платформу Google Classroom, за допомогою якої діти зможуть дистанційно навчатися в умовах карантину.
16:02 29.03.2020 +відео 113
Докладніше

Інформація для здобувачів освіти та співробітників закладу освіти
Інформація для здобувачів освіти та співробітників закладу освіти
Інформація для здобувачів освіти та співробітників закладу освіти щодо заходів запобігання поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, і гострих респіраторних інфекцій та дій у випадку захворювання розміщена на сайті https://moz.gov.ua/koronavirus-2019-ncov
22:01 14.03.2020 +фото 89
Докладніше

Запровадження карантину у ЗНЗ
Запровадження карантину у ЗНЗ
До уваги учнів і батьків.
15:23 12.03.2020 47
Докладніше

Конкурс-гра "Тарасе! Іменем твоїм земля моя святиться"
Конкурс-гра "Тарасе! Іменем твоїм земля моя святиться"
Гра проходила між командами учнів Рідкодубської ЗОШ І-ІІ ступенів, а саме "Юними шевченківцями" та "Тарасівцями".Перемогу отримали "Тарасівці" на чолі з капітаном Владиславом Ковальовим. Наприкінці змагання учні 7-9 класів декламували вірші Т.Г.Шевченка.Відповідальна за проведення-Кривуля О.І.-вчитель української мови і літератури.
17:58 11.03.2020 +фото 70
Докладніше

"Ми тебе не забудем,Тарасе..."
"Ми тебе не забудем,Тарасе..."
Шевченківські дні у школі. Відповідальна за проведення вчитель української мови і літератури-Кривуля Ольга Іванівна
18:44 10.03.2020 +фото 74
Докладніше

8 березня
8 березня
8 Березня - свято квітів и посмішок, ніжності і краси. А ще день, коли щирі вітання приймають жінки, від яких пішло все прекрасне на землі: добро і ласка, вірність і любов. Так, напередодні свята учні Рідкодубської ЗОШ І-ІІ ступенів вітали своїх матусь та вчителів. Для них линули пісні, щирі слова вдячності. А веселі, запальні танці створювалі по-справжньому святковий настрій. Першими привітали гостей наймолодші школярі. Дітвора дарувала присутнім радість и втіху майстерною грою на сцені. За учнями молодших класів слово взяли старшокласники. Щиро, по-справжньому, від усього серця лунали слова вдячності за турботу і ласку матерям, бабусям, вчителям. Також родини дітей нашої школи, а саме Горобченко, Ковальови, Іванови та Дорошенко взяли участь у конкурсно-розважальній програмі « Тато, мама, я – дружна сім’я».Відповідальна за проведення -Ю.М.Кисіль, класний керівник 8 класу.
18:49 06.03.2020 +фото +відео 66
Докладніше

День рідної мови
День рідної мови
Позакласні заходи для учнів 1-9 класів
20:30 21.02.2020 +фото 123
Докладніше

Лінійка- реквієм до дня пам’яті героїв «Небесної сотні»,
Лінійка- реквієм до дня пам’яті героїв «Небесної сотні»,
«Тим, хто в боротьбі за волю і кращу долю України не дожив до сьогоднішнього дня, спить у незнаних і безіменних могилах – присвячується! Цвіту нашого народу, його славним синам і донькам, які у розквіті сил віддали свою молодість, і, найдорожче, життя – присвячується! Герої не вмирають, вони вічно живуть в наших серцях! Український народ пишається своїми дітьми, які віддали свої молоді життя за людську гідність!» Час… У кожного із нас з ним свої рахунки, а в України – особливі. Більше 350 років на шляху боротьби за незалежність, український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок. Останніми у цьому довгому списку стали герої Небесної сотні. Чи зможемо ми живі, забути невинно убієнних? Ні, ми будемо з покоління в покоління передавати своїм дітям спогади про тих, хто залишив життя земне у 2013-14 роках на Майдані . Безсмертні душі вбитих і закатованих відійшли у небеса, але вони вічно житимуть в народній пам’яті, бо «Герої не вмирають!» Небесній Сотні Шана й молитви, За чисті душі, Що злетіли в небо. Їм шлях високий, Боже, освяти, І в мирі, Господи, Прийми до себе. Сьогодні у Рідкодубській загальноосвітній школі була проведена лінійка- реквієм до дня пам’яті героїв «Небесної сотні», щоб пригадати лютневі дні 2014 року та вшанувати пам'ять людей різного віку, які загинули в мирний час. Захід приготувала і провела вчитель початкових класів Захарчук К.А.
19:52 20.02.2020 +фото 87
Докладніше

Впровадження "Щоденні 5"
Впровадження "Щоденні 5"
1 клас
20:58 18.02.2020 +фото 48
Докладніше

Впровадження "Щоденні 5"
Впровадження "Щоденні 5"
1 клас
20:44 18.02.2020 +фото 36
Докладніше

Ще новини