Директор

Тягілєв Юрій Михайлович

Пошук
Новорічне свято в школі
Новорічне свято в школі

Поділитися новиною:

Новорічне свято в школі

Напередодні канікул, 29 грудня у нашій  школі відбулося новорічне свято для учнів школи під керівництвом Кисіль Ю.М.

Закінчення першого семестру навчального року співпадає з довгоочікуваними Новорічними та Різдвяними святами, яких так чекають і діти, і дорослі, тим більше, що попереду багатообіцяючі  зимові канікули, тому закінчення  семестру  у школі завжди відбувається весело, урочисто і святково.

Коли діти дорослішають, дуже важливо зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий Рік – це свято, коли чудеса трапляються щосекунди. Всі учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка. Чекали і дочекались… Напередодні канікул, 29 грудня у нашій  школі відбулося  новорічне свято для учнів школи під керівництвом  Кисіль Ю.М.

Чудовий новорічний зал, красуня – ялинка,  оформлена в стилі наступаючого нового року, запальна музика та гарний передноворічний настрій створюють святкову атмосферу для дітей, вчителів та батьків.

 У новорічній програмі глядачі побачили:  хороводи, танці навколо ялинки, новорічні сюрпризи від Діда Мороза. Дійство було настільки цікавим, що його учасники ніяк не хотіли прощатися з улюбленими героями. Під час вистави-казки « Холодне серце» діти отримали багато задоволення, незабутніх вражень та позитивних емоцій, показали свої таланти. Сподіваємось, що цей святковий настрій залишиться у них надовго.

Висловлюємо щиру подяку артистам: Ковальову Владиславу, Воліковій Софії, Василець Катерині, Мельник Діані, Козачок Юлії, Мельник Станіславу, Савченку Дмитру, Нестаренку Станіславу, Поляку Єгору, Прокопчуку Роману, Мичці Дмитру, Губіну Сергію, Воліковій Вікторії, Савченко Анастасії, Захарчук Анні, Дорошенко Камілі, Івановій Катерині, Савіновій Валерії, Прокопчук Анастасії, Горобченко Кірі, Федяй Анжеліці.

Альбом: Новорічне свято в школі
Web-адреса: ridkodubska-zosh.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/9336 | Переглядів: 165Дата публікації: 15:21 29.12.2017
Версія для слабо- зорих