Директор

Тягілєв Юрій Михайлович

Пошук
День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Європі
 День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Європі

Поділитися новиною:

День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Європі

ПАМ’ЯТЬ І живуть у пам’яті народу Його вірні дочки і сини, Ті, що не вернулися з походів Грізної, великої війни. Їх життя, їх помисли високі, Котрим не судилось розцвісти, Закликають мир ясний і спокій, Як зіницю ока, берегти. В. Симоненко

У Рідкодубській гімназії під гаслом «1939-1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!» проведено заходи, присвячені Дню пам’яті  та примирення, Дню Перемоги над нацизмом в Європі.

Для учнів 1-9 класів були проведені   уроки  пам’яті «Мужність і відвага крізь покоління», на яких висвітлили  події Другої світової  війни та бойовий шлях, що пройшов український народ за роки війни та  бібліотечна година «Вони йшли на смерть за Батьківщину». Метою заходів  було виховувати у дітей почуття патріотизму; поважне відношення до історичної пам’яті свого народу; моральну культуру учнів, розвивати здатність відчувати, співпереживати, вміння слухати оточуючих. Під час свята учні та педагоги розповідали про важкі часи війни,  незабутній подвиг солдат, які ціною свого життя врятували світ від фашизму, про  нелегке життя в тилу. Пам’ять загиблих героїв, які віддали своє життя за Батьківщину, учні, педагоги, гості вшанували хвилиною мовчання.

Також учні 5-9 класів гімназії( Дорошенко Катерина та Горобченко Міра -5 клас, Федяй Анжеліка та Чуб Каріна -8 клас, Козачок Юлія, Захарчук Анна та Дорошенко Каміла - 9 клас)  взяли участь у конкурсі тематичної відеолистівки "Згадуємо.Памятаємо.Бережемо." до Дня Памяті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні серед учнівської молоді ЗО Дворічанської селищної ради.

Україна не хоче руйнувати, а хоче Створювати і Будувати! Ні – війні! Нехай буде Мир! Любімо одне одного!

 

Web-адреса: ridkodubska-zosh.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/14099 | Переглядів: 136Дата публікації: 19:12 07.05.2021