Директор

Тягілєв Юрій Михайлович

Пошук
Відкриття Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка
Відкриття Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка

Поділитися новиною:

Відкриття Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка

18 жовтня 2018 року в Рідкодубській школі відбулося урочисте відкриття ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка

Його відкрили ведучі, які зазначили, що конкурс імені Т. Шевченка – це свято рідного слова, можливість перевірити свої знання і сили, відчути власну причетність до великої когорти шанувальників творчості Кобзаря.

Участь у Конкурсі – це, перш за все, наша повага до Генія слова, до держави, до школи, вчителів, які навчають нас мови калинової, її літературним нормам, культури спілкування. Грубістю вражене слово кричить, болем озивається, а культурою зігріте слово буяє, пишається веселково, пахучим квітом пломенить над світом.
   Пам’ятаймо! Лише там, де звучить рідне слово, живе український народ!
   Нас просто не існує без Шевченка. У ньому – уся історія наша, усе буття, усі мрії. Відомо: Україна – це Шевченко, Шевченко – це Україна. Учні, одягнені у вишиванки, читали вірші:

Понад двісті славних літ
Читаємо Шевченків «Заповіт».
Соборно жито засіваймо,
Соборно правду пожинаймо!
Соборно волю бережімо,
Соборно славу вознесімо!
Соборно чужого  научаймося,
Соборно й свого не цураймося!
Соборно думу засіваймо,
 Соборно любов у серці маймо.

Вчитель української мови та літератури Кривуля Ольга Іванівна наголосила, що проведення Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка має сприяти піднесенню престижу української мови і літератури у молодого покоління, підвищенню рівня загальної мовної культури, вихованню в його учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю: вшанування Великого Кобзаря, поета світового рівня - Тараса Григоровича Шевченка. Минулого року в ІІ етапі конкурсу імені Т.Г.Шевченка серед учнів 5 класів ІІ місце зайняла наша учениця Федяй Анжеліка.

Ольга Іванівна запросила всіх учнів 6-9 класів школи взяти участь у І етапі конкурсу.

Альбом:
Альбом:
Web-адреса: ridkodubska-zosh.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/10407 | Переглядів: 190Дата публікації: 20:20 18.10.2018
Версія для слабо- зорих